1/5

MIESZKANIE

Z PRACOWNIĄ

Obiekt w którym zlokalizowana jest pracownia narzucił postindustrialną stylistykę całemu wnętrzu. Aby nie zdominować jego ciekawej bryły zastosowałyśmy stonowaną kolorystykę, surowe materiały oraz oszczędne formy.
 

Na parterze znajduje się atelier mody wraz z pracownią kroju i szycia. Uniwersalnym tłem dla zmieniających się trendów jest jasne, oszczędnie wyposażone wnętrze. Kolorystykę zdominowała szarość betonu, z którego została wykonana posadzka oraz niektóre ściany. Salon podzielony jest na kilka stref. Od najbardziej reprezentacyjnej - sprzedażowej, przez miejsce spotkania z klientem oraz przymierzalnie, po przestrzeń stricte roboczą - pracownię kroju i szycia. Dzięki takiemu rozgraniczeniu poszczególne funkcje przenikają się wzajemnie tworząc sprawnie działające miejsce pracy - kreatywnego tworzenia mody.


Na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie właścicieli. Tu również dominuje minimalistyczna kolorystyka zdominowana przez szarość i biel. W części dziennej domu panuje bardziej surowy klimat stworzony dzięki betonowej posadzce, sterylnie białej zabudowie kuchennej, jasnym ścianom oraz meblom. Mocniejszym akcentem jest antracytowa modułowa kanapa, na której można wygodnie spędzać wieczory przed kominkiem. W części nocnej domu panuje bardziej przytulna atmosfera.

Zakres opracowania: Projekt architektury wnętrz mieszkania połączonego z atelier

Lokalizacja: Warszawa

Powierzchnia: 420 m²

Projekt: 2015

FUGA Architektura Wnętrz

info@fugaarchitektura.pl

Katarzyna Burak +48 668 970 255

ul. Różana 45, Warszawa

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2018 by Fuga Architektura Wnętrz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności