FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownia założona przez dwie architektki wnętrz – Antoninę Sadurską i Katarzynę Burak. Pracowania jest efektem naszej pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo materiały, ponadczasowy design i funkcjonalność wnętrz. Uważamy, że prostota i klasyka nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też w zaprojektowanych przez nas wnętrzach można znaleźć elementy minimalistyczne, klasyki designu oraz przedmioty z historią. W każdej przestrzeni odnajdujemy unikatowość, którą staramy się podkreślić w procesie projektowania – w nowoczesnym budownictwie czy w zabytkowej kamienicy. Nasze projekty cechuje staranne opracowanie i wykonanie.

Antonina Sadurska, współzałożycielka Fugi, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. W trakcie studiów magisterskich zgłębiała tajniki projektowania na prestiżowej mediolańskiej Politechnice. Każdy projekt traktuje tak, jakby to ona miała zamieszkać, pracować czy funkcjonować w kreowanej przestrzeni. Kiedy nie ma jej w pracowni to biega po budowach nadzorując prace wykonawcze. Uwielbia aktywność fizyczną w każdej postaci: fitness, crossfit czy spokojną jogę oraz kuchnię wegańską. Prywatnie mama Jagienki.

Katarzyna Burak, współzałożycielka Fugi, ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Białostockiej na wydziale Architektury Wnętrz. Równocześnie zdobywała doświadczenie w najlepszych pracowniach architektonicznych w Warszawie. Uwielbia tworzyć fotorealistyczne wizualizacje. Każde wnętrze dopieszcza nieoczywistymi detalami, które tworzą charakter projektowanej przestrzeni.  Wspinaczka sportowa, to po wnętrzach jej druga największa pasja, więc jeśli nie ma jej w pracowni to znaczy, że wspina się w skałach.

Ewa Burak, architekt wnętrz, ukończyła wydział Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Od 2015 roku związana z renomowanymi warszawskimi pracowniami, gdzie prowadziła ekskluzywne projekty dla najbardziej wymagających inwestorów. Od stycznia 2019 roku zasila zespół Fugi, gdzie prowadzi kompleksowe projekty. Miłośniczka klasyki we współczesnym wydaniu. Poza architekturą uwielbia modę, lato i dobre jedzenie. Prywatnie siostra Kasi.

Dominika Marczyńska, architekt, absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w pracowniach architektonicznych, jak i wnętrzarskich, co pozwoliło jej jeszcze lepiej zrozumieć funkcjonowanie budynku. Pasjonatka polskiego designu i wzornictwa. Wolny czas najchętniej poświęca na testowanie przepisów kuchni włoskiej i grę w tenisa.

Joanna Kozielska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki. We wnętrzach od 11 lat. Entuzjastka tej nielubianej strony projektu - dokumentacji technicznej, nadzorów budowlanych oraz wszelkich spraw brudnych. Praktyczna. Czasem do bólu.
Miłośniczka koloru z wyraźnymi ciągotami do designu i architektury lat 60tych.
Uzależniona od podróży, zwłaszcza dalekich (obecnie na detoksie).

Zaufali nam

Mieliśmy przyjemność pracować z FUGĄ nad projektami wnętrz kilku naszych lokali na terenie całego kraju. Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutu – dziewczyny za każdym razem do projektu podchodziły indywidualnie, wczuwając się w klimat i kontekst historyczny miejsca, w którym miał znajdować się lokal pod szyldem Bobby Burger. Śmiało możemy stwierdzić, że zespół FUGI cechują kreatywność, solidna wiedza techniczna i pełen profesjonalizm.

Bartłomiej Białobrzeski, Bobby Burger

Studio super profesjonalne, dziewczyny wiedzą co robią.
Każdy etap współpracy był przyjemnością, od wspólnego tworzenia koncepcji po wysłane rysunki techniczne.
Wszystko dokładnie i na czas (to ważny plus w tej branży).
Projektantki Tosia i Kasia mają super obeznanie we współczesnych trendach, a przy tym potrafią wyczuć potrzeby klienta.
Polecam każdemu znajomemu, szukającemu projektanta wnętrz.

 

Zuza Wiślicka, właściecielka Salonu Wisła

Bardzo dziękujemy Fuga Architektura Wnętrz za pomoc i zaangażowanie w aranżacji wystroju salonu samochodowego Toyota Marki i Toyota Żerań. Jest to niewątpliwie dużo większym wyzwaniem dla architekta niz mieszkanie czy dom. Dzieki profesjonalizmowi, słuchaniu potrzeb klienta oraz wspólnej wizji udało sie uzyskać wspaniały efekt: nowoczesności ale jednocześnie przytulności i ciepła.

Marta Urynowisz, Kierownik Salonu Toyota Grupa Cygan