top of page

DOM 160 M²

Wspólnie z Inwestorami zależało nam na stworzeniu nowoczesnego wnętrza, które nie będzie przytłaczało swoją surowością, a raczej otoczy czteroosobową rodzinę ciepłym klimatem. Dlatego we wnętrzach zastosowałyśmy najnowsze technologie, ułatwiające codzienne funkcjonowanie oraz naturalne materiały, które stanowią ponadczasową bazę. Dominującym materiałem jest drewno. Na podłodze została położona naturalna deska dębowa, która została specjalnie pocieniona, aby dobrze pracowała z ogrzewaniem podłogowym zastosowanym w całym domu. W kuchni oraz jadalni zaproponowałyśmy sufit podwieszany z dębowego forniru, który nadaje strefie przytulnego klimatu. Wysoka zabudowa kuchenna w której schowane są sprzęty takie, jak duża lodówka oraz zamrażarka, płynnie przechodzi w ścianę w holu, wykończoną tymi sami dębowymi płytami meblowymi, dzięki czemu dekoracyjna ściana płynnie przechodzi w zabudowę kuchenną. Przy otwartych kuchniach, jest to szczególnie istotne, aby kuchnia stanowiła integralną część strefy dziennej.

W całym domu na ścianach pojawia się mikrocement, który nadaje wnętrzu nieco industraialnego charakteru. Dzięki swoim właściwościom świetnie się sprawdza w miejscach wyjątkowo narażonych na zabrudzenia takich jak obudowa kominka, czy ściany w łazience bądź kuchni.

W całym domu zaprojektowałyśmy meble na wymiar, aby w 100% wykorzystać ciekawą bryłę budynku i spełnić marzenia Inwestorów o dużej ilości miejsc do przechowywania.


Lokalizacja: Warszawa Wawer

bottom of page