1/16

SALON WISŁA

Zuza - właścicielka Salonu Wisła świetnie odnajdywała się wśród panujących trendów i doskonale wiedziała czego oczekuje. Od zawsze inspirowały ją projekty Indie Mahdavi - światowej sławy architektki irańskiego pochodzenia. 

Wiedziałyśmy, że wnętrze ma być kobiece, przytulne i odrobinę niesforne. Bo takie też są wzory na paznokciach, jakie Dziewczyny z Salonu Wisła malują swoim klientkom. To coś więcej niż manicure, to sztuka ;) Wnętrze miało być fotogeniczne i posłużyć właścicielce również do promocji na Instagramie, dlatego nie mogłam w nim zabraknąć najmodniejszego koloru tego sezonu - millenial pink. ;) 

Podczas pierwszej wizyty w lokalu zainspirowały nas czarne kłębiące się kable pod sufitem. Postanowiłyśmy wykorzystać istniejącą elektrykę. Rozplątałyśmy skłębione kable w czarnych oplotach i stworzyłyśmy sznury girland na suficie. Prawdziwymi perełkami w salonie są wyszperane przez właścicielkę na Targu w Broniszach zabytkowe meble: kredens, który służy jako ekspozytor kosmetyków oraz złoty pomocnik. 

Stoły do manicure naszego projektu, stworzyłyśmy łącząc marmurowe blaty z gotowymi nogami w kolorze turkusowym.

Na ścianie w jednym z pomieszczeń, nasza zaprzyjaźniona artystka, wykonała niepowtarzalny mural inspirowany wzorami, które dziewczyny Tworzą na paznokciach. 

Zakres opracowania: Projekt wnętrz nail baru

Lokalizacja: Warszawa

Powierzchnia: 100 

Projekt: 2017

Realizacja: 2018

FUGA Architektura Wnętrz

info@fugaarchitektura.pl

Katarzyna Burak +48 668 970 255

ul. Różana 45, Warszawa

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2018 by Fuga Architektura Wnętrz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności