top of page

SALON BEAUTY "SALON WISŁA" 100 MKW

Zuza - właścicielka Salonu Wisła świetnie odnajduje się wśród panujących trendów i doskonale wiedziała czego oczekuje. Od zawsze inspirowały ją projekty Indie Mahdavi - światowej sławy architektki irańskiego pochodzenia. Wiedziałyśmy, że wnętrze ma być kobiece, przytulne i odrobinę niesforne. Bo takie też są wzory na paznokciach, jakie Dziewczyny z Salonu Wisła malują swoim klientkom. To coś więcej niż manicure, to sztuka. ;) Wnętrze miało być fotogeniczne i posłużyć właścicielce również do promocji na Instagramie, dlatego nie mogło w nim zabraknąć najmodniejszego koloru tego sezonu - millenial pink. ;)
Podczas pierwszej wizyty w lokalu zainspirowały nas czarne kłębiące się kable pod sufitem. Postanowiłyśmy wykorzystać istniejącą elektrykę. Rozplątałyśmy skłębione kable w czarnych oplotach i stworzyłyśmy sznury girland na suficie. Prawdziwymi perełkami w salonie są wyszperane przez właścicielkę na Targu w Broniszach zabytkowe meble: kredens, który służy jako ekspozytor kosmetyków oraz złoty pomocnik.
Stoły do manicure naszego projektu, stworzyłyśmy łącząc marmurowe blaty z gotowymi nogami w kolorze turkusowym.
Na ścianie w jednym z pomieszczeń, nasza zaprzyjaźniona artystka, wykonała niepowtarzalny mural inspirowany wzorami, które Dziewczyny tworzą na paznokciach.


Lokalizacja: Warszawa Stara Ochota

bottom of page