top of page

O NAS

Otaczająca nas przestrzeń ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Naukowo udowodniona, że przebywanie w pięknych i funkcjonalnych wnętrzach wywołuje pozytywne emocje, takie jak spokój i zadowolenie. Jednocześnie redukując negatywne uczucia takie jak złość i rozdrażnienie. Kolory, faktury, kształty i światło - to wszystko ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ludzkie oko w ciągu milisekundy wysyła informację do mózgu, który intepretuje czy otacza nas harmonia czy bałagan, czy możemy się zrelaksować czy pozostać w czujnym napięciu.

Jako firma chcemy pozytywnie wpływać na jakość życia naszych klientów, dbając o ich komfort psychiczny i fizyczny każdego dnia. Wierzymy, że szczęśliwsi i spokojniejsi ludzie, to lepszy świat. Dlatego tak uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów. Dobrze zaprojektowane wnętrze staje się ostoją bezpieczeństwa, otula swoim ciepłem, integruje, a jednocześnie daje możliwość każdemu z osobna realizowania swoich potrzeb.

 

FUGA Architektura Wnętrz to pracownia składająca się z kilku mocnych, kobiecych osobowości, ale przede wszystkim to duet dwóch architektek - bardzo różnych pod wieloma względami, a współpracujących z powodzeniem od lat.

 

Kasia - kolorowa, Tosia stonowana, Kasia - opanowana, Tosia - ekspresyjna. Te dwie zupełnie różne osobowości pozwoliły im stworzyć wyjątkową pracownię tworzącą inspirujące wnętrza. Dziewczyny za swoją największą siłę uważają umiejętność słuchania drugiej strony (zarówno podczas rozmów z partnerką biznesową jak i z Klientami, dla których projektują). Dzięki swojej otwartości są cały czas gotowe na zmiany i nieustające usprawnienia we współpracy z Klientem. Jedno łączy je na pewno – szacunek do ludzi i chęć zostawienie po sobie czegoś dobrego na świecie. Dlatego z taką radością tworzą wnętrza w których ludzie czują się dobrze i do których chcą wracać.

Zaufali nam:

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami

w celu otrzymania bezpłatnej oferty na projekt Twojego wnętrza

Dziękujemy za przesłanie!

arrow&v

Antonina Sadurska - rodowita Warszawianka, absolwentka ASP, mama Jagny i Jaśka. Kocha kuchnię wegańską, a jej życiowy partner i mąż w jednym – również przedsiębiorca, już od wielu lat z powodzeniem prowadzi firmę zajmującą się produkcją wegańskich zamienników mięsa.

 

Druga z ósemki rodzeństwa zawsze wykazywała predyspozycje przywódcze, a po Dziadku, rektorze SGGW, odziedziczyła zamiłowanie do edukowania innych. W swojej edukacji kochała łączyć nauki ścisłe z humanistycznymi i artystycznymi: rozszerzona matematyka w połączeniu z historią sztuki oraz ośmioletnią szkołą gry na skrzypcach i fortepianie dały idealną bazę do studiów na ASP na kierunku Architektura Wnętrz (z reszta nie jest to przypadek - Mama Tosi jest z zawodu Architektem).

 

Podczas studiów była na stypendium na Politechnice Mediolańskiej, gdzie zgłębiała innowacyjne podjeście do architektury wnętrz, w otoczeniu światowej sławy projektantów. Sport i aktywny wypoczynek zajmują w jej życiu ważne miejsce - w tygodniu pracy ćwiczy jogę i wykonuje tysiące przysiadów i podbiegów przy dzieciach, natomiast wyjazdy w Alpy na snowboard czy weekend na wakeboardzie to reset dla jej głowy.

 

Wytrwałości w dążeniu do celu nauczyły ją treningi pływania, żmudne klejenie makiet projektów na studiach oraz gra na skrzypcach, która wymaga niesamowitej precyzji.  

 

Rodzicielstwo przyczynia się do jej nieustającego rozwoju psychicznego, fizycznego i emocjonalnego. Czerpie z okresu macierzyństwa garściami odnajdując w sobie  nowe pokłady życiowej energii, empatii i cierpliwości. Jest w miejscu w życiu, w którym chciała być i dąży do spełniania kolejnych marzeń, które przeobraża na życiowe cele.

Katarzyna Burak - białostoczanka, absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Białostockiej. Jej osobowość w dużej mierze ukształtowało dzieciństwo spędzone na podlaskiej wsi. Niepokorna dusza, która realizuje się poprzez działanie i nieustanną pracę nad swoich charakterem. Łączy w sobie mnóstwo skrajności, w tygodniu mieszkanka wielkiego miasta, rozwija prężnie firmę, poszukuje inspiracji w galeriach sztuki, z upodobaniem obserwuje ludzi i uliczną modę. Uwielbia wyrażać siebie za pomocą ubrań, z dużą naturalnością miksując style.

 

W weekendy przeistacza się trampa, włóczącego się z plecakiem zdala od zgiełku. Najczęściej można spotkać ją w skałach, z poobijanymi kolanami walczącą o życie i… życiówki.

Miłośniczka wspinaczki sportowej, która podobnie jak w sporcie tak i biznesie określa cel i skrupulatnie do niego dąży metodą małych kroków. Jest bezkompromisowa, współpracując z nią możesz mieć pewność, że zrobi wszytsko, aby dać Ci najlepszą opiekę, bez szukania dróg na skróty.

 

Z ogromnym szacunkiem i życzliwością trakuje wszsytkich swoich Klientów – nie ważne czy tworzy projekt apartementu za miliony dla szefa banku, czy dla młodego studenta, który urządza swoją pierwszą kawalerkę. Takie wartości wyniosła z domu i szacunek dla drugiej osoby jest u niej kwestią nadrzędną.

Jej wnętrza są jak jej ubrania – bardzo różne, kolorowe, dostosowane do osobowości właściciela.

 

Jeżeli jej zaufasz, możesz mieć pewność że w pełni rozwinie skrzydła swojej kreatywności. Jej życiową misją jest bycie autentycznym, dlatego tak duży nacisk kładzie na spójność i dopasowanie wnętrz do ich użytkowników. Komplement, który sprawił jej nawięcej radości na temat jej prywtanego domu „Twoje mieszkanie tak bardzo przypomina mi Ciebie - nie wyobrażam sobie miejsca do którego pasowałabyś lepiej!”.

Ewa Burak - absolwentka wydziału Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Zdobywała doświadczenie w cenionych warszawskich pracowniach. Od 2019 zasila zespół Fugi, gdzie zajmuje się tworzeniem kreatywnej części projektów.


Miłoniczka dobrego designu i klasyki we współczesnym wydaniu. Bacznie śledzi trendy, ale pochopnie im nie ulega. Nie lubi półśrodków, niechętnie godzi się na kompromisy.


Naszych Klientów edukuje w zakresie świadomych wyborów oraz inwestycji w elementy wyposażenia. Bardzo bliska jest jej idea wnętrz zaprojektowanych z poszanowaniem środowiska, na lata. Współpracując z Ewą możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie wysmakowane i harmonijne w każdym detalu.


Prywatnie siostra Kasi, amatorka medytacji podczas pieszych wędrówek.

bottom of page