Antonina Sadurska - rodowita Warszawianka, absolwentka ASP, mama Jagny i Jaśka. Kocha kuchnię wegańską, a jej życiowy partner i mąż w jednym – również przedsiębiorca, już od wielu lat z powodzeniem prowadzi firmę zajmującą się produkcją wegańskich zamienników mięsa. Druga z ósemki rodzeństwa zawsze wykazywała predyspozycje przywódcze, a po Dziadku, rektorze SGGW, odziedziczyła zamiłowanie do edukowania innych. W swojej edukacji kochała łączyć nauki ścisłe z humanistycznymi i artystycznymi: rozszerzona matematyka w połączeniu z historią sztuki oraz ośmioletnią szkołą gry na skrzypcach i fortepianie dały idealną bazę do studiów na ASP na kierunku Architektura Wnętrz (z reszta nie jest to przypadek - Mama Tosi jest z zawodu Architektem). Podczas studiów była na stypendium na Politechnice Mediolańskiej, gdzie zgłębiała innowacyjne podjeście do architektury wnętrz, w otoczeniu światowej sławy projektantów. Sport i aktywny wypoczynek zajmują w jej życiu ważne miejsce - w tygodniu pracy ćwiczy jogę i wykonuje tysiące przysiadów i podbiegów przy dzieciach, natomiast wyjazdy w Alpy na snowboard czy weekend na wakeboardzie to reset dla jej głowy. Wytrwałości w dążeniu do celu nauczyły ją treningi pływania, żmudne klejenie makiet projektów na studiach oraz gra na skrzypcach, która wymaga niesamowitej precyzji.  Rodzicielstwo przyczynia się do jej nieustającego rozwoju psychicznego, fizycznego i emocjonalnego. Czerpie z okresu macierzyństwa garściami odnajdując w sobie  nowe pokłady życiowej energii, empatii i cierpliwości. Jest w miejscu w życiu, w którym chciała być i dąży do spełniania kolejnych marzeń, które przeobraża na życiowe cele. 

Katarzyna Burak - białostoczanka, absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Białostockiej. Jej osobowość w dużej mierze ukształtowało dzieciństwo spędzone na podlaskiej wsi. Niepokorna dusza, która realizuje się poprzez działanie i nieustanną pracę nad swoich charakterem. Łączy w sobie mnóstwo skrajności, w tygodniu mieszkanka wielkiego miasta, rozwija prężnie firmę, poszukuje inspiracji w galeriach sztuki, z upodobaniem obserwuje ludzi i uliczną modę. Uwielbia wyrażać siebie za pomocą ubrań, z dużą naturalnością miksując style. W weekendy przeistacza się trampa, włóczącego się z plecakiem zdala od zgiełku. Najczęściej można spotkać ją w skałach, z poobijanymi kolanami walczącą o życie i… życiówki.

Miłośniczka wspinaczki sportowej, która podobnie jak w sporcie tak i biznesie określa cel i skrupulatnie do niego dąży metodą małych kroków. Jest bezkompromisowa, współpracując z nią możesz mieć pewność, że zrobi wszytsko, aby dać Ci najlepszą opiekę, bez szukania dróg na skróty. Z ogromnym szacunkiem i życzliwością trakuje wszsytkich swoich Klientów – nie ważne czy tworzy projekt apartementu za miliony dla szefa banku, czy dla młodego studenta, który urządza swoją pierwszą kawalerkę. Takie wartości wyniosła z domu i szacunek dla drugiej osoby jest u niej kwestią nadrzędną.

Jej wnętrza są jak jej ubrania – bardzo różne, kolorowe, dostosowane do osobowości właściciela. Jeżeli jej zaufasz, możesz mieć pewność że w pełni rozwinie skrzydła swojej kreatywności. Jej życiową misją jest bycie autentycznym, dlatego tak duży nacisk kładzie na spójność i dopasowanie wnętrz do ich użytkowników. Komplement, który sprawił jej nawięcej radości na temat jej prywtanego domu „Twoje mieszkanie tak bardzo przypomina mi Ciebie - nie wyobrażam sobie miejsca do którego pasowałabyś lepiej!”.

 

Obecnie pracownia Fuga oprócz założycielek składa się z zespołu Architektek, które wzajemnie wspierają się w tworzeniu inspirujących wnętrz. 

Ewa Burak - absolwentka wydział Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Od 2015 roku związana z renomowanymi warszawskimi pracowniami, gdzie prowadziła ekskluzywne projekty dla inwestorów klasy premium. Od stycznia 2019 roku zasila zespół Fugi, w którym zajmuje się tworzeniem kreatywnej koncepcji projektu. Miłośniczka mody i dobrego designu. Nie uznaje półśrodków, nie godzi się na kompromisy. Propagatorka zrównoważonej mody i przemyślanych zakupów. Edukuje naszych Klientów w zakresie świadomych wyborów oraz inwestycji w dobry design, który poprawia jakość życia przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Miłośniczka klasyki we współczesnym wydaniu. Bacznie śledzi trendy, ale łatwo im nie ulega. Współpracując z Ewą możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie wysmakowane i harmonijne w każdym detalu.

Prywatnie siostra Kasi, amatorka medytacji podczas pieszych wędrówek.

Eliza Czumaj - absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. Artystka z technicznym zacięciem. Swoją malarską pasję realizuje uczestnicząc w plenerach na terenie kraju oraz we Włoszech, gdzie zakochała się w toskańskim słońcu i kulturze. Kreatywna dusza pomaga jej  tworzyć nietuzinkowe koncepcji wnętrz, a dzięki technicznemu wykształceniu i wiedzy, jej pomysły są możliwe do realizacji. Uwielbia wykorzystywać elementy vintage, dzięki którym wnętrze zyskuje duszę. W naszym zespole odpowiedzialna za kompleksowe opracowanie projektów, przez etap koncepcji po tworzenie dokumentacji technicznej.

Po pracy fanka kawy i podróży, także tych kulinarnych. Jej włoskie doświadczenie pozwoliło jej przelewać na projekty spokój i ukojenie. Klienci Elizy mogą mieć pewność, ze we własnym wnętrzu doświaczą tzw. dolve vita.

Zaufali nam

Mieliśmy przyjemność pracować z FUGĄ nad projektami wnętrz kilku naszych lokali na terenie całego kraju. Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutu – dziewczyny za każdym razem do projektu podchodziły indywidualnie, wczuwając się w klimat i kontekst historyczny miejsca, w którym miał znajdować się lokal pod szyldem Bobby Burger. Śmiało możemy stwierdzić, że zespół FUGI cechują kreatywność, solidna wiedza techniczna i pełen profesjonalizm.

Bartłomiej Białobrzeski, Bobby Burger

Studio super profesjonalne, dziewczyny wiedzą co robią.
Każdy etap współpracy był przyjemnością, od wspólnego tworzenia koncepcji po wysłane rysunki techniczne.
Wszystko dokładnie i na czas (to ważny plus w tej branży).
Projektantki Tosia i Kasia mają super obeznanie we współczesnych trendach, a przy tym potrafią wyczuć potrzeby klienta.
Polecam każdemu znajomemu, szukającemu projektanta wnętrz.

 

Zuza Wiślicka, właściecielka Salonu Wisła

Bardzo dziękujemy Fuga Architektura Wnętrz za pomoc i zaangażowanie w aranżacji wystroju salonu samochodowego Toyota Marki i Toyota Żerań. Jest to niewątpliwie dużo większym wyzwaniem dla architekta niz mieszkanie czy dom. Dzieki profesjonalizmowi, słuchaniu potrzeb klienta oraz wspólnej wizji udało sie uzyskać wspaniały efekt: nowoczesności ale jednocześnie przytulności i ciepła.

Marta Urynowisz, Kierownik Salonu Toyota Grupa Cygan

 

 

 

 

 

o nas

FUGA Architektura Wnętrz to pracownia składająca się z kilku mocnych, kobiecych osobowości, ale przede wszystkim to duet dwóch architektek - bardzo różnych pod wieloma względami, a współpracujących z powodzeniem od lat.

Kasia - kolorowa, Tosia stonowana, Kasia - opanowana, Tosia - ekspresyjna. Te dwie zupełnie różne osobowości pozwoliły im stworzyć wyjątkową pracownię tworzącą inspirujące wnętrza. Dziewczyny za swoją największą siłę uważają umiejętność słuchania drugiej strony (zarówno podczas rozmów z partnerką biznesową jak i z Klientami, dla których projektują). Dzięki swojej otwartości są cały czas gotowe na zmiany i nieustające usprawnienia we współpracy z Klientem. Jedno łączy je na pewno – szacunek do ludzi i chęć zostawienie po sobie czegoś dobrego na świecie. Dlatego z taką radością tworzą wnętrza w których ludzie czują się dobrze i do których chcą wracać.