top of page
108A9241-Edit_logo.jpg

Skontaktuj się z nami

bezpłatną ofertę na projekt wnętrza otrzymasz w 24h 

Dziękujemy za przesłanie!

arrow&v

Szukasz Architekta Wnętrz?

Specjalizujemy się w indywiduanych projektach wnętrz na terenie Warszawy, Polski i Europy.  

Projektujemy kompleksowo wnętrza mieszkań, domów oraz biur, restauracji i showroomów.

 

Opcjonalnie proponujemy nadzór nad remontem oraz współpracę z naszymi ekipami.

Nasze realizacje

Co nas wyróżnia

Funkcjonalność na równo z estetyką

 Dobra organizacja oraz ergonomia są dla nas kluczowe i stawiamy je na równi z artystycznym podejściem do kreowania przestrzeni.

Terminowość

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych architektów oraz kilkudziesięciu Dostawców  oraz Wykonawców  dlatego jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować projekt sprawnie.

Projekty dostosowane do budżetu

Nasze projekty zawsze są dostosowane do możliwości finansowych Inwestorów -przedstaiwmy projekt z propozycjami konkretnych elementów wyposażenia,

Wsparcie w procesie realizacji

Oferujemy wsparcie podczas całego procesu realizacji: informujemy krok po kroku o postępie prac, dbając o terminowość i rzetelność wykonywanych zadań.

Indywidualne podejście 

Tworzymy projekty unikatowe, dostosowane do stylu życia i osobowiści naszych Klientów. Szczegółowo analizujemy potrzeby Klienta, a zaproponowane rozwiązania funkcjonalne są skrojone na miarę.

Wykwalifikowana kadra specjalistów

Współpracując z nami otrzymujesz opiekę specjalisty na każdym etapie projektu:architektów, grafików czy technologów.

Opinie naszych Klientów

Magdalena Tarkowska 

Nowoczesny Dom, Warszawa

Od samego początku do samego końca - wspaniała współpraca! Dzięki Fudze od samego projektu do przeprowadzki czuliśmy się zaopiekowani i wysłuchani. Dziewczyny pracują z pasją i to czuć, polecam bardzo opcję nadzoru budowlanego - wszystko było dopilnowane a my przyjeżdżaliśmy jedynie podziwiać postępy prac. Zero zastrzeżeń, usługa (i spokój ducha!) warta każdej złotówki! Nasz dom pod miastem to naprawdę miejsce naszych marzeń!

Zofia Jędryś

Modernistyczny Dom, Wesoła

Pierwszy kontakt z FUGA miałam podczas wizyty w salonie Wisła. Już na pierwszym spotkaniu z p. Kasią Burak okazało się, że nie musimy dalej szukać architekta. Po uważnym wysłuchaniu naszych pomysłów, wizji, oczekiwań i różnorakich dziwactw dostaliśmy wstępne wizualizacje, które nas oczarowały. Na każdym etapie remontu FUGA była wsparciem w kwestiach technicznych i budowlanych. Nasze uwagi i pomysły były na bieżąco uwzględniane, także nasz budżet. Efektem naszego spotkania jest piękny DOM, w którym świetnie się żyje.Dziękujemy!

Kamil Goliszewski

Apartament, Plac Konesera

Pełen profesjonalizm i przemiła współpraca na każdym etapie. Z FUGĄ współpracowaliśmy przy projektowaniu oraz wykańczaniu apartamentu w Placu Konesera. Od etapu szkicowania do nadzoru na "budowie" współpraca przebiegała wzorowo. Dziewczyny nie boją się wyzwań i nietypowych rozwiązań, przedstawiają dużo propozycji. Polecam w 100%.

Bartłomiej Białobrzeski

Bobby Burger

Mieliśmy przyjemność pracować z FUGĄ nad projektami wnętrz kilku naszych lokali na terenie całego kraju. Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutu – dziewczyny za każdym razem do projektu podchodziły indywidualnie, wczuwając się w klimat i kontekst historyczny miejsca, w którym miał znajdować się lokal pod szyldem Bobby Burger. Śmiało możemy stwierdzić, że zespół FUGI cechują kreatywność, solidna wiedza techniczna i pełen profesjonalizm.

Marta Urynowicz

Toyota, Grupa Cygan

Bardzo dziękujemy Fuga Architektura Wnętrz za pomoc i zaangażowanie w aranżacji wystroju salonu samochodowego Toyota Marki i Toyota Żerań. Jest to niewątpliwie dużo większym wyzwaniem dla architekta niz mieszkanie czy dom. Dzieki profesjonalizmowi, słuchaniu potrzeb klienta oraz wspólnej wizji udało sie uzyskać wspaniały efekt: nowoczesności ale jednocześnie przytulności i ciepła.

Milena Kołodziejczyk

Prodmar

Z dziewczynami z Fugi współpracuję już od kilku lat. To zespół dziewczyn nakierowanych \ na satysfakcję klienta, ale w poszanowaniu również Wykonawcy, którego polecają do współpracy przy danym projekcie. Harmonogram prac zawsze idzie zgodnie z planem a rysunki, które przygotowują do wycen są bardzo czytelne, więc wyceny, o które proszą dla klientów są praktycznie nieróżniące się przy późniejszej realizacji. Kontakt jest wzorowy - zawsze odbierają telefony lub jak nie mogą to oddzwaniają w późniejszym czasie. Sposób dopilnowania projektu i jego nadzoru uważam za ten na najwyższym poziomie! Polecam!

Fuga w liczbach

5 lat

tyle lat działamy na warszawskim, polskim i zagranicznym rynku pod marką Fuga Architektura Wnętrz

180

tyle projektów wnętrz prywatnych domów i mieszkań w czasie pięciu lat wykonałyśmy, a znakomitą większość realizowałyśmy pod naszym nadzorem

23 152m²

tyle metrów kwadratowych powierzchni do tej pory zaprojektowałyśmy 

Piszą o nas

Wsparcie i koordynacja prac wszystkich Podwykonawców biorących udział w realizacji. Planujemy harmonogram prac tak, aby zadania na budowie odbywały się sprawnie jedno po drugim, a czas trwania remontu zostanie zminimalizowany.

06. Nadzór Autorski lub Pod Klucz

Kosztorys wszystkich produktów, elementów, materiałów wykończeniowych, prac wykonawców (wraz z kontaktami do nich), Otrzymujesz selekcję materiałów wykończeniowych oraz produktów dostosowanych do Twojego stylu oraz budżetu.

05. Kosztorys

W skład których wchodzą: projekt mebli na wymiar dla stolarza, elementów szklanych, elementów kamiennych, stalowych,  projekt detali architektury wnętrz, 

04. Rysunki Architektury Wnętrz

W skład których wchodzą: projekt wyburzeń i dobudów, instalacji hydraulicznych, instalacji elektrycznych, ułodżenia posadzek, wykończenia ścian, klimatyzacji, kina domowego, inteligentnego sterowania domem, alarmu etc.

03. Rysunki Budowlane

Na tym etapie przekonasz się, jak będzie wyglądało Twoje wnętrze po zakończonym remoncie. Pokazujemy konkretne materiały wykończeniowe, meble oraz oświetlenie (wraz z listą linków do sklepów). Masz możliwość wprowadzania zmian.

02. Fotorealistyczne wizualizacje

Tworzymy 3 warianty najlepszych możliwych planów przestrzeni Twojego przyszłego domu na podstawie wcześniej przeprowadzonego z Tobą wywiadu dotyczącego Twoich potrzeb oraz naszych pomiarów lokalu. 

01. Układy Funkcjonalne

Etapy współpracy

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami

w celu otrzymania bezpłatnej oferty na projekt Twojego wnętrza

Dziękujemy za przesłanie!

arrow&v
195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami!

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami!

bottom of page