top of page
 • Jakie usługi oferujecie?
  Projektujemy wnętrza prywatne i komercyjne, domy, mieszkania ale też biura, lokale gastronomiczne, usługi beauty. Oferujemy projekty kompleksowe – opracowanie spersonalizowanego projektu wraz z możliwością nadzoru autorskiego (5-8 wizyt na budowie) lub nadzoru pod klucz (Inwestor dostaje od nas klucze do zrealizowanego wnętrza, natomiast całym procesem realizacji zajmujemy się my).
 • Jakie macie doświadczenie?
  Działamy na polskim rynku od początku 2017. W tym czasie zaprojektowałyśmy ponad 150 wnętrz mieszkań oraz domów prywatnych. Projektujemy również lokale usługowe oraz biura. Wśród naszych zadowolonych klientów znalaźli się m.in.: Toyota (Grupa Cygan), BMW, Fujifilm, Instax, Grupa Absolvent, Lex Artist, Bobby Burger, Nice Cream, Salon Wisła i inni. Przed rozpoczęciem działalności na własny rachunek, kilka lat zdobywałyśmy doświadczenie zawodzie w innych biurach projektowych, co pozwoliło nam poznać pracę architekta wnętrz zarówno z perspektywy wykonawcy projektu, jak i koordynatora zespołu. Bezcenne doświadczenie pozwala nam dzisiaj lepiej rozumieć naszych Klientów i Pracowników. Dzięki stabilnej pozycji na rynku, możemy zatrudniać specjalistów w dziedzinie projektowania oraz tworzyć projekty dla wyselekcjonowanej grupy Klientów.
 • Kto jest w zespole pracowni Fuga Architektura Wnętrz?
  Założycielki: Antonina Sadurska i Katarzyna Burak, oraz zespół: Ewa Burak Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej. Od 2015 zdobywała doświadczenie w cenionych warszawskich pracowniach. Od 2019 zasila zespół Fugi, gdzie zajmuje się tworzeniem kreatywnej części projektów. Miłoniczka dobrego designu i klasyki we współczesnym wydaniu. Bacznie śledzi trendy, ale pochopnie im nie ulega. Nie lubi półśrodków, niechętnie godzi się na kompromisy. Naszych Klientów edukuje w zakresie świadomych wyborów oraz inwestycji w jakościowe elementy wyposażenia. Bardzo bliska jest jej idea wnętrz zaprojektowanych z poszanowaniem środowiska, na lata. Współpracując z Ewą możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie wysmakowane i harmonijne w każdym detalu. Prywatnie siostra Kasi, amatorka medytacji podczas pieszych wędrówek. Paulina Ostasz Pięcek Absolwentka studiów magisterskich na ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz, z dyplomem wyróżnionym udziałem w wystawie „Coming Out. Najlepsze dyplomy ASP w Warszawie ”. Uczestniczka wystaw pokonkursowych: Milan Design Week, DMY International Design w Berlinie, Arena Design w Poznaniu. Jako projektantka głęboko wierzę, że to czym się otaczamy wpływa na nasze samopoczucie. Przywiązuję uwagę nie tylko do estetyki, ale także do funkcjonalności proponowanych rozwiązań. Zakochuję się w harmonijnych połączeniach form, barw i faktur tworzących ponadczasowe wnętrza. Prywatnie jako mama największą radość odnajduje w pokazywaniu swoim dzieciom jak odkrywać świat wszystkimi zmysłami. ​ Zuzanna Bibik-Balcerek architektka po Politechnice Warszawskiej, która swoją pasję znalazła w architekturze wnętrz, spełniając swoje marzenie z dzieciństwa. W pracy nie lubi skupiać się na konkretnym stylu. Bardzo bliski jest jej eklektyzm - łączenie form, materiałów, detali. Jej empatyczna natura ułatwia relację z klientem i dokładne zrozumienie jego potrzeb. Satysfakcję sprawia jej spełnianie marzeń klientów i zaprojektowanie przestrzeni, której potrzebowali. Prywatnie miłośniczka pysznego jedzenia, z zapałem uprawiająca gastroturystykę w Warszawie, Polsce i za granicą. Dla swoich przyjaciół i rodziny kopalnia wiedzy o najlepszych restauracjach. Podróże są dla niej źródłem inspiracji. Wielbicielka Włoch, włoskiego jedzenia i wina, a przede wszystkim dolce vita.
 • Czy macie swoją ekipę? Kto wykona elementy niestandardowe?
  Nasi Klienci otrzymują w cenie projektu bazę rzetelnych, współpracujących z nami od lat Wykonawców, w tym: ekip remontowych, stolarzy, kamieniarzy, szklarzy, ślusarzy, dostawców materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia i innych. Wiemy z doświadczenia jaką zmorą potrafi być szukanie, a później nadzorowanie osób realizujących projekt. Dlatego tą część pracy wykonałyśmy już za Ciebie. Z góry wiemy z kim zrealizujemy wszystkie elementy niestandardowe, na wymiar, zaprojektowane specjalnie do Twojego wnętrza.
 • Czy Wasza współpraca ogranicza się do wybranych sklepów?
  Nie, tworzymy indywidualne projekty i dobieramy unikalne produkty dostosowane do preferencji oraz budżetu Inwestora. Mamy szeroką siatkę Dostawców, wiele sprawdzonych adresów, które chętnie polecamy, ponieważ wiemy, że są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagającego Klienta. Jesteśmy również otwarte na nowe kontakty. Jeżeli masz kogoś zaufanego kogo chciałbyś zaangażować w realizację swojego projektu, chętnie nawiążemy nową współpracę.
 • Jak ustalić budżet na wnętrze? Ile będzie mnie kosztować remont?
  Pytanie o budżet spędza sen z powiek wielu naszym Klientom, szczególnie przy tak dynamicznie zmieniających się cenach materiałów. Dlatego w naszej pracowni Excel to kluczowe narzędzie, za pomocą którego przedstawiamy Klientom koszt realizacji projektu. Na samym początku współpracy przygotowujemy estymację kosztów kompleksowego remontu wraz z wyposażeniem. Szacunkowe kwoty pozwalają Klientom skonfrontować ich marzenia z rzeczywistością i dać nam informacje zwrotną na co realnie mogą sobie pozwolić. Prace projektowe rozpoczynamy zawsze od określenia budżetu, informując Klientów jeżeli ich marzenia wykraczają poza jego ramy. Jeżeli oczekiwania Klienta przekraczają zasoby jego portfela, wspólnie określamy priorytety, czyli w jakie elementy „na lata” inwestujemy od razu, a zakup czego możemy odroczyć w czasie lub skorzystać z tańszego odpowiednika.
 • Ile trwa projekt?
  Średni czas współpracy nad projektem, w zależności od metrażu i decyzyjności Klienta trwa od 2 do 6 miesięcy.
 • Dlaczego przygotowanie projektu tak długo trwa?
  Przede wszystkim chciałybyśmy podkreślić, że stworzenie projektu to nie jest wyłącznie praca architekta. Ponieważ tworzymy wnętrze unikatowe, specjalnie dla Ciebie, jesteś zaangażowany w wymianę informacji, które pozwolą nam lepiej zrozumieć czego Twoje potrzeby. W ramach współpracy będziesz podejmował decyzję, które wpłynął na kolejne kilka, a może nawet kilkanaście lat Twojego życia. Zainwestujesz sporą kwotę pieniędzy w nieruchomość, która mamy nadzieję w przyszłości przyniesie Ci zysk – dlatego chcemy, aby podejmowane decyzje były rozważne. Przypomnij sobie ile czasu spędziłeś ostatnio w restauracji, zastanawiając się jakie danie zamówić? Albo jaki film obejrzeć wieczorem? Prawdopodobnie chwilę Ci to zajęło, a nie są to decyzje wpływające znacząco na nasze życie. Zależy nam abyś zrozumiał, że pracujemy wspólnie nad jedynym i niepowtarzalnym wnętrzem Twojego domu marzeń. Potrzebujesz czasu, aby przeanalizować materiały, które dostarczymy Ci na poszczególnych etapach projektu, aby oswoić się z nimi i wrócić do nas z decyzjami. Im dogłębniej przeanalizujesz swoje potrzeby na etapie projektu, tym większą radość sprawi Ci korzystanie z uroków Twojego domu.
 • Ile trwa remont?
  Czas trwania remontu jest zależny od zakresu wprowadzanych zmian oraz poziomu skomplikowania projektu. Im większa powierzchnia tym dłuższy czas oczekiwania na wymarzone wnętrze. Zazwyczaj czas realizacji wnętrza „pod klucz” oscyluje w przedziale od 4 do 12 miesięcy. Najczęściej jest to około pół roku. Podany czas uwzględnia wszystkie prace remontowe, zaczynając od prac brudnych ekipy, wyburzeń, zmian hydraulicznych, elektrycznych, przez prace wykończeniowe takie jak układanie podłóg czy montaż drzwi, montaże stolarskie, kuchnia, meble na wymiar przez meblowanie i dekorowanie – meble ruchome, takie jak stół, krzesła, kanapa, dekoracje okien i dodatki typu uchwyt na papier toaletowy czy lustro. Im więcej elementów na wymiar zakłada projekt – tym dłuższy czas realizacji. Projekty inwestycyjne, np. mieszkania pod wynajem o niższych budżetach, realizowane są zdecydowanie szybciej, ze względu na wybór tańszych materiałów wykończeniowych, zazwyczaj dostępnych „od ręki” oraz gotowych mebli, np. kuchnie i szafy IKEA. W tym przypadku zdajemy sobie sprawę, że każdy miesiąc zwłoki to finansowe straty dla Inwestora, dlatego tego typu projektu realizowane są w innym trybie, za pomocą łatwo dostępnych rozwiązań.
 • Dlaczego warto zdecydować się na projekt kompleksowy z nadzorem?
  Piękny projekt to dopiero początek przygody. Ale to właśnie remont i realizacja projektu są najbardziej wymagającym zadaniem w całym procesie współpracy. Nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że jest to kluczowy etap. Właśnie teraz należy wykazać się umiejętnościami perfekcyjnego planisty, negocjatora, psychologa oraz artysty, który zadba o najdrobniejsze detale. Dlatego dzielimy się z naszymi Klientami wiedzę i doświadczeniem, budząc respekt wśród Ekip. Oferujemy wsparcie i koordynacje prac wszystkich Podwykonawców biorących udział w realizacji. Zaplanujemy harmonogram w taki sposób, aby prace na budowie odbywały się sprawnie jedna po drugiej, a czas trwania remontu został zminimalizowany. Poznajemy ze sobą Podwykonawców i omawiamy z nimi kluczowe, zazębiające się elementy. Wspomagamy naszych Klientów swoją wiedzą mediatorską, aby w skuteczny sposób rozwiązywać napotkane po drodze problemy. Jesteśmy ekspertkami, który łączą wiedzę techniczno-budowlaną ze zmysłem artystycznym, niezastąpionym podczas wybierania spośród wielu próbek kolorów farb, tkanin czy drewna.
 • Czy mogę Wam zlecić projekt i realizację w takim zakresie, żebym niczym nie musiał się zajmować? Chcę otrzymac gotowe wnętrze do którego mogę się wprowadzić.
  Jak najbardziej. W takiej sytuacji proponujemy usługę projekt kompleksowy + nadzór „pod klucz”, co w dużym skrócie oznacza, że zajmiemy się zamówieniami wszystkich materiałów wykończeniowych oraz mebli, koordynacją podwykonawców, sprawdzeniem jakości oraz terminowości wykonywanych prac. Jeżeli nam zaufasz, nie będziesz musiał się już niczym martwić, a my będziemy Cię jedynie informować o postępie prac. Na koniec współpracy otrzymasz od nas klucze do gotowego, w pełni wyposażonego i wysprzątanego wnętrza.
 • Wiem czego chcę, ale nie potrafię tego połączyć w całość. Czy uważacie, że potrzebuję projektu? W jakim zakresie?
  To super, że masz swój styl i jasno sprecyzowane oczekiwania. Współpraca z Klientem takim jak Ty jest dla nas ogromnie satysfakcjonująca. Przebiega sprawniej i szybciej jesteśmy w stanie osiągnąć pożądane efekty. Skoro zastanawiasz się nad współpracą z architektem, domniemamy, że nie masz odpowiedniej wiedzy budowlanej, elektrycznej czy hydraulicznej? Podoba Ci się wiele rzeczy, ale nie masz pewności czy zestawione ze sobą będą dobrze grały. Nie masz też odpowiednich narzędzi, aby się o tym przekonać np. w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Szkoda byłoby zepsuć tak dobrze zapowiadający się projekt, popełnionymi błędami technicznymi, czy współpracą z nierzetelnym wykonawcą. Naszym zdaniem współpraca z Klientem, który jest świadomy swojego stylu, ma jasno sprecyzowane preferencje materiałów i kolorystyczne, interesuje się sztuką oraz designem – to potencjał na bardzo owocne efekty. Jesteśmy przekonane, że współpraca nie odbierze Ci przyjemności z tworzenia Twojego wnętrza, a wręcz przeciwnie, wydobędzie to co najlepsze i pozwoli Ci stworzyć miejsce jeszcze piękniejsze i lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Czy robicie projekty zdalnie poza Warszawą?
  Jak najbardziej, już od wielu lat współpracujemy z Klientami z całej Polski, a także Europy. Realizowałyśmy projekty wnętrz domów wakacyjnych naszych Klientów premium w kilku miastach europejskich. Naszym zdaniem projekt można stworzyć w 100% zdalnie bez straty na jego jakości, przy odrobinie zaangażowania i chęci obu stron. Wszystko dzięki narzędziom które pozwalają nam spotykać się z Klientami w formie widoekonferencji, omawiać z nimi skomplikowaną dokumentację techniczną za pomocą udostępniania ekranu. Oferujemy również możliwość wizyty na terenie inwestycji w ramach współpracy zdalnej na terenie całej Polski oraz Europy. Koszt takiej wizyty wyceniany jest indywidualnie w zależności od lokalizacji oraz stopnia skomplikowania projektu.
 • Czy projektujecie w różnym stylu? Czy macie swój określony styl który narzucacie Klientowi?
  Każda z Nas, Architektek tworzących Fugowy Zespół ma indywidualny styl, który ewoluuje, jednak tworząc projekt dla Klienta przede wszystkim staramy się wydobyć na powierzchnię styl Klienta. Czasem jest on bardzo wyraźnie określony już od samego początku współpracy, czasem odkrywamy go na podstawie informacji, jakie otrzymujemy od Klienta. Kluczowe jest dla nas, aby wnętrze było odzwierciedleniem Twojej osobowości i stylu życia. Nie będziemy narzucać Ci trendów czy rozwiązań powielanych z innych projektów. Nasze wnętrza (mamy nadzieję, że widać to w portfolio), są ponadczasowe i różnorodne, a łączy je to, że ich właściciele po prostu bardzo dobrze się czują przebywając w nich. W projektowaniu przyświeca nam kilka złotych zasad: · Naszym zadaniem jest wydobycie stylu Klienta, odkrywamy esencję otrzymanych wytycznych, tworząc spójną całość. · Wybieramy materiały dobrej jakości. W myśl zasady „nie stać nas na tanie rzeczy”. Uważamy, że jedynie inwestowanie w materiały szlachetne, które posłużą nam wiele lat, a czasem nawet pokoleń, ma sens. · Funkcjonalność na równi z pięknym wyglądem wnętrza, które ma Ci przede wszystkim służyć. Dobrze zaprojektowane wnętrze ma ułatwiać życie i cieszyć oko. · Projektujemy z poszanowaniem ekologii. Materiały wykończeniowe mają służyć latami. Jeżeli mebel Ci się znudzi, wierzymy że sprzedasz go z zyskiem na aukcji, nie będziesz musiał go wyrzucać. Stałe elementy takie jak podłogi, blaty, drzwi – mają być bazą, inwestycją na lata stanowiącą naturalne tło dla Twojego życia. · Lubimy miksować nowe ze starym. Jeżeli możemy nadać istniejącemu elementowi wnętrza drugie życia, wykorzystać go w nowej przestrzeni, z przyjemnością to zrobimy. Może będzie to dębowy parkiet, który po odnowieniu zyska drugie życie, a może stół po babci, która ma dla Ciebie szczególną wartość sentymentalną?
 • Mam mało czasu, dużo pracuję. Czy możliwe są spotkaniach w ramach współpracy w godzinach wczesno porannych lub wieczornych? Czy pracujecie w weekendy?
  Jest możliwość indywidualnego umawiania się na spotkania poza godzinami pracy naszej pracowni. Jeżeli nie masz możliwości spotkania z nami w godzinach 9.00-17.00, zaproponujemy Ci inny termin. Nie pracujemy w weekendy ani Święta. Działamy w branży kreatywnej i wiemy jaki wpływ na to co tworzymy ma stan naszego umysłu. Nie stworzymy dobrego projektu odczuwając wysokie poziom zmęczenia i stresu. Dlatego dbamy o zdrowie nasze i naszych pracowników. Dzięki temu kiedy jesteśmy dostępne dla naszych Klientów, pracujemy w dobrej kondycji i z pozytywną energią.
 • Czy podpisując z Wami umowę na projekt muszę korzystać z usług Waszej ekipy, podwykonawców oraz dostawców?
  Nie, współpraca z naszymi Wykonawcami jest dobrowolna. Klienci mogą korzystać z usług swoich zaprzyjaźnionych Ekip, a my jesteśmy otwarte na nowe współprace. Nasi Klienci otrzymują w cenie projektu bazę rzetelnych Wykonawców, mogą z niej skorzystać, mogą porównywać ceny rynkowe, dzięki temu mają pewność że wybierają dobrze. Zaczynając prace z nową ekipę lubimy odbyć z nimi rozmowę, przejechać się na ich realizacje, i podzielić się z Klientem naszą szczera opinią na temat jakości prac wykonywanych przez taką ekpię.
 • Co w sytuacji kiedy zaproponowany projekt mi się nie spodoba? Jakie mam możliwości wprowadzania zmian w ramach umowy?
  Na każdym etapie projektu przysługuje Klientom możliwość wprowadzania poprawek (w z góry określonej ilości). Aby jednak uniknąć sytuacji kiedy zaproponowany projekt znacząco odbiega od wizji Klienta, przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy ankietę oraz analizę potrzeb Klienta, staramy się poznać jego styl życia oraz sposób funkcjonowania we wnętrzu. Wymieniamy się inspiracjami, czyli zdjęciami wnętrz które oddają styl Klienta. Taka wnikliwa analiza oraz wiele lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz pozwala nam gładko dochodzić do satysfakcjonującego efektu, a wprowadzane zmiany mają zazwyczaj charakter kosmetyczny.
 • Ile propozycji mebli, materiałów wykończeniowych itp. otrzymam w ramach współpracy?
  Przedstawiamy naszym Klientom ograniczoną ilość możliwości, zazwyczaj są to maksymalnie 3 propozycje. W pierwszym odruchu możesz pomyśleć, że to dość skromny wybór i nie po to płacisz za projekt, aby poznać taką minimalną ofertę. Jednak my, po wielu latach analizy zachowań Klienta, wiemy, że najlepsze co możemy zrobić to przeprowadzić wstępną selekcję we własnym zakresie, bez tracenia cennego czasu naszych Klientów na rozważanie setek możliwości. Od nas otrzymasz 2-3 propozycje, ale będą to wybory dobrane do Twojego stylu, budżetu, przefiltrowane pod kątem jakości oraz funkcjonalności. Paradoks wyboru polega na tym, że kiedy możliwości są nieograniczony każdy wybór wzbudza wątpliwości i nie daje pewności, że jest najlepszy. Natomiast Ty otrzymujesz od nas gwarancję, że to co pokazujemy przeszło już wszelkie niezbędne filtry i teraz każda Twoja decyzja będzie bardzo dobra.
 • Jaki jest czas oczekiwania na rozpoczęcie współpracy?
  Średni czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy nad projektem waha się od dwóch do nawet kilkunastu tygodni i uzależniony jest od obłożenia pracą w danym momencie. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy. Zachęcamy aby zasygnalizować chęć współpracy z dużym wyprzedzeniem, umożliwiając nam zarezerwowanie dla Ciebie terminu w naszym grafiku. Odpowiednio wcześnie rozpoczęta współpraca pozwala oszczędzić wiele stresu i wydatków na etapie realizacji remontu. Nawet jeżeli planowany odbiór kluczy przypada za rok czy dwa, już dzisiaj zarezerwuj termin. Podpisana umowa daje gwarancję stałej ceny i komfortowe warunki współpracy, które pozwolą nam stworzyć Twój wymarzony dom. Jeżeli nie możesz czekać kilku tygodni, bo np. masz już umówioną Ekipę Remontową - odezwij się do nas. Ponieważ nasz Zespół liczy prawie 10 architektek, często jesteśmy w stanie przygotować projekt w przyspieszonym trybie.
108A9241-Edit_logo.jpg

Skontaktuj się z nami

w celu otrzymania bezpłatnej oferty

Dziękujemy za przesłanie!

Szukasz Architekta Wnętrz?

Specjalizujemy się w indywiduanych projektach wnętrz na terenie Warszawy, Polski i Europy.  

Projektujemy kompleksowo wnętrza mieszkań, domów oraz biur, restauracji i showroomów.

 

Opcjonalnie proponujemy nadzór nad remontem oraz współpracę z naszymi ekipami.

Nasze realizacje

Co nas wyróżnia

Funkcjonalność na równo z estetyką

 Dobra organizacja oraz ergonomia są dla nas kluczowe i stawiamy je na równi z artystycznym podejściem do kreowania przestrzeni.

Terminowość

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych architektów oraz kilkudziesięciu Dostawców  oraz Wykonawców  dlatego jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować projekt sprawnie.

Projekty dostosowane do budżetu

Nasze projekty zawsze są dostosowane do możliwości finansowych Inwestorów -przedstawiamy projekt z propozycjami konkretnych elementów wyposażenia,

Wsparcie w procesie realizacji

Oferujemy wsparcie podczas całego procesu realizacji: informujemy krok po kroku o postępie prac, dbając o terminowość i rzetelność wykonywanych zadań.

Indywidualne podejście 

Tworzymy projekty unikatowe, dostosowane do stylu życia i osobowiści naszych Klientów. Szczegółowo analizujemy potrzeby Klienta, a zaproponowane rozwiązania funkcjonalne są skrojone na miarę.

Wykwalifikowana kadra specjalistów

Współpracując z nami otrzymujesz opiekę specjalisty na każdym etapie projektu:architektów, grafików czy technologów.

Opinie naszych Klientów

Magdalena Tarkowska 

Nowoczesny Dom, Warszawa

Od samego początku do samego końca - wspaniała współpraca! Dzięki Fudze od samego projektu do przeprowadzki czuliśmy się zaopiekowani i wysłuchani. Dziewczyny pracują z pasją i to czuć, polecam bardzo opcję nadzoru budowlanego - wszystko było dopilnowane a my przyjeżdżaliśmy jedynie podziwiać postępy prac. Zero zastrzeżeń, usługa (i spokój ducha!) warta każdej złotówki! Nasz dom pod miastem to naprawdę miejsce naszych marzeń!

Zofia Jędryś

Modernistyczny Dom, Wesoła

Pierwszy kontakt z FUGA miałam podczas wizyty w salonie Wisła. Już na pierwszym spotkaniu z p. Kasią Burak okazało się, że nie musimy dalej szukać architekta. Po uważnym wysłuchaniu naszych pomysłów, wizji, oczekiwań i różnorakich dziwactw dostaliśmy wstępne wizualizacje, które nas oczarowały. Na każdym etapie remontu FUGA była wsparciem w kwestiach technicznych i budowlanych. Nasze uwagi i pomysły były na bieżąco uwzględniane, także nasz budżet. Efektem naszego spotkania jest piękny DOM, w którym świetnie się żyje.Dziękujemy!

Kamil Goliszewski

Apartament, Plac Konesera

Pełen profesjonalizm i przemiła współpraca na każdym etapie. Z FUGĄ współpracowaliśmy przy projektowaniu oraz wykańczaniu apartamentu w Placu Konesera. Od etapu szkicowania do nadzoru na "budowie" współpraca przebiegała wzorowo. Dziewczyny nie boją się wyzwań i nietypowych rozwiązań, przedstawiają dużo propozycji. Polecam w 100%.

Bartłomiej Białobrzeski

Bobby Burger

Mieliśmy przyjemność pracować z FUGĄ nad projektami wnętrz kilku naszych lokali na terenie całego kraju. Współpraca zawsze przebiegała bez zarzutu – dziewczyny za każdym razem do projektu podchodziły indywidualnie, wczuwając się w klimat i kontekst historyczny miejsca, w którym miał znajdować się lokal pod szyldem Bobby Burger. Śmiało możemy stwierdzić, że zespół FUGI cechują kreatywność, solidna wiedza techniczna i pełen profesjonalizm.

Marta Urynowicz

Toyota, Grupa Cygan

Bardzo dziękujemy Fuga Architektura Wnętrz za pomoc i zaangażowanie w aranżacji wystroju salonu samochodowego Toyota Marki i Toyota Żerań. Jest to niewątpliwie dużo większym wyzwaniem dla architekta niz mieszkanie czy dom. Dzieki profesjonalizmowi, słuchaniu potrzeb klienta oraz wspólnej wizji udało sie uzyskać wspaniały efekt: nowoczesności ale jednocześnie przytulności i ciepła.

Milena Kołodziejczyk

Prodmar

Z dziewczynami z Fugi współpracuję już od kilku lat. To zespół dziewczyn nakierowanych \ na satysfakcję klienta, ale w poszanowaniu również Wykonawcy, którego polecają do współpracy przy danym projekcie. Harmonogram prac zawsze idzie zgodnie z planem a rysunki, które przygotowują do wycen są bardzo czytelne, więc wyceny, o które proszą dla klientów są praktycznie nieróżniące się przy późniejszej realizacji. Kontakt jest wzorowy - zawsze odbierają telefony lub jak nie mogą to oddzwaniają w późniejszym czasie. Sposób dopilnowania projektu i jego nadzoru uważam za ten na najwyższym poziomie! Polecam!

Fuga w liczbach

6 lat

tyle lat działamy na warszawskim, polskim i zagranicznym rynku pod marką Fuga Architektura Wnętrz

223

tyle projektów wnętrz prywatnych domów i mieszkań w czasie pięciu lat wykonałyśmy, a znakomitą większość realizowałyśmy pod naszym nadzorem

25 473m²

tyle metrów kwadratowych powierzchni do tej pory zaprojektowałyśmy 

Piszą o nas

Wsparcie i koordynacja prac wszystkich Podwykonawców biorących udział w realizacji. Planujemy harmonogram prac tak, aby zadania na budowie odbywały się sprawnie jedno po drugim, a czas trwania remontu zostanie zminimalizowany.

06. Nadzór Autorski lub Pod Klucz

Kosztorys wszystkich produktów, elementów, materiałów wykończeniowych, prac wykonawców (wraz z kontaktami do nich), Otrzymujesz selekcję materiałów wykończeniowych oraz produktów dostosowanych do Twojego stylu oraz budżetu.

05. Kosztorys

W skład których wchodzą: projekt mebli na wymiar dla stolarza, elementów szklanych, elementów kamiennych, stalowych,  projekt detali architektury wnętrz, 

04. Rysunki Architektury Wnętrz

W skład których wchodzą: projekt wyburzeń i dobudów, instalacji hydraulicznych, instalacji elektrycznych, ułodżenia posadzek, wykończenia ścian, klimatyzacji, kina domowego, inteligentnego sterowania domem, alarmu etc.

03. Rysunki Budowlane

Na tym etapie przekonasz się, jak będzie wyglądało Twoje wnętrze po zakończonym remoncie. Pokazujemy konkretne materiały wykończeniowe, meble oraz oświetlenie (wraz z listą linków do sklepów). Masz możliwość wprowadzania zmian.

02. Fotorealistyczne wizualizacje

Tworzymy 3 warianty najlepszych możliwych planów przestrzeni Twojego przyszłego domu na podstawie wcześniej przeprowadzonego z Tobą wywiadu dotyczącego Twoich potrzeb oraz naszych pomiarów lokalu. 

01. Układy Funkcjonalne

Etapy współpracy

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami

w celu otrzymania bezpłatnej oferty na projekt Twojego wnętrza

Dziękujemy za przesłanie!

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami!

195DO1a.jpeg

Skontaktuj się z nami!

bottom of page