Projektownik to wyjątkowy przewodnik projektowania wnętrz w formie eBooka, w którym zgromadziłyśmy naszą ekspercką wiedzę, liczne porady oraz prezentujemy nasze realizacje.

 

To unikalny i jedyny w swoim rodzaju przewodnik po wszystkich etapach urządzania łazienki, w którym inspirujemy, podpowiadamy i zdradzamy jak samodzielnie stworzyć projekt i go zrealizować, nie popełniając kosztownych błędów.

Projektownik: Łazienka

Przeprowadzimy Was przez szczegółowo opisane 4 etapy projektowania łazienki.

 

Etap #1: Inspiracje & budżet

O tym gdzie i jak szukać inspiracji, opis styli urządzania wnętrz łazienek, porady dotyczące wizyty w sklepach oraz o tym jakie narzędzie pomoże w określeniu oczekiwań wobec łazienki. Dodatkowo prezentujemy 4 możliwe warianty budżetu, który warto przeznaczyć na łazienkę.

 

Etap #2: Warstwa techniczna

Od porad dotyczących prawidłowego zwymiarowania łazienki, aby nie popełnić kosztownych błędów, poprzez zaprojektowanie warstwy technicznej pomieszczenia czyli hydrauliki i elektryki oraz ustalenie optymalnego układu funkcjonalnego.

Etap #3: Wykończenie i wyposażenie

Wskazówki dotyczące wyboru materiałów wykończeniowych, sposobu ułożenia płytek oraz  alternatywnych okładzin ściennych (w tym trendy 2022!). Wyjątkowe słowniczki, które ułatwią rozmowy z Wykonawcami oraz unikalne podpowiedzi dotyczące łazienkowej stolarki.

 

Etap #4: Prace wykonawcze

Jak w najmniej stresujący sposób przejść przez remont łazienki, czyli wszystko o umowach i odbiorze technicznym prac wraz z wyjątkową check-listą!

Projektownik to ponad 160 stron wypełnionych unikalną wiedzą i poradami, które ilustrujemy zdjęciami zrealizowanych przez nas łazienek i ich rzutami. Dodatkowo dzielimy się w nim ponad 50 nieoczywistymi wskazówkami, których nie znajdziecie w żadnym podręczniku projektowania wnętrz.

 

Kupując Projektownik łazienki otrzymujecie również Ankietę projektanta oraz dostęp do Wzoru kosztorysu. To gotowe narzędzia, dzięki którym każdy może stać się autorem projektu swoich marzeń.

Projektownik powstał w wyniku zrealizowania przez nas ponad 250 projektów wyjątkowych łazienek. To połączenie wiedzy teoretycznej, zdobytej na studiach na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz na Białostockiej Politechnice, oraz praktycznego doświadczenia - między innymi 5 lat funkcjonowania naszej pracowni architektury wnętrz FUGA. Stworzyłyśmy go z myślą o osobach, które chcą samodzielnie zaprojektować łazienkę i szukają pewnego źródła wiedzy i inspiracji.