top of page

Projektownik to wyjątkowy przewodnik projektowania wnętrz w formie eBooka, w którym zgromadziłyśmy naszą ekspercką wiedzę, liczne porady oraz prezentujemy nasze realizacje.

 

To unikalny i jedyny w swoim rodzaju przewodnik po wszystkich etapach urządzania łazienki, w którym inspirujemy, podpowiadamy i zdradzamy jak samodzielnie stworzyć projekt i go zrealizować, nie popełniając kosztownych błędów.

Projektownik powstał w wyniku zrealizowania przez nas ponad 300 projektów wyjątkowych łazienek. To połączenie wiedzy teoretycznej, zdobytej na studiach na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz na Białostockiej Politechnice, oraz praktycznego doświadczenia - między innymi 5 lat funkcjonowania naszej pracowni architektury wnętrz FUGA. Stworzyłyśmy go z myślą o osobach, które chcą samodzielnie zaprojektować łazienkę i szukają pewnego źródła wiedzy i inspiracji.

Projektownik: Łazienka

Przeprowadzimy Was przez szczegółowo opisane 4 etapy projektowania łazienki.

 

Etap #1: Inspiracje & budżet

O tym gdzie i jak szukać inspiracji, opis styli urządzania wnętrz łazienek, porady dotyczące wizyty w sklepach oraz o tym jakie narzędzie pomoże w określeniu oczekiwań wobec łazienki. Dodatkowo prezentujemy 4 możliwe warianty budżetu, który warto przeznaczyć na łazienkę.

 

Etap #2: Warstwa techniczna

Od porad dotyczących prawidłowego zwymiarowania łazienki, aby nie popełnić kosztownych błędów, poprzez zaprojektowanie warstwy technicznej pomieszczenia czyli hydrauliki i elektryki oraz ustalenie optymalnego układu funkcjonalnego.

Etap #3: Wykończenie i wyposażenie

Wskazówki dotyczące wyboru materiałów wykończeniowych, sposobu ułożenia płytek oraz  alternatywnych okładzin ściennych (w tym trendy 2022!). Wyjątkowe słowniczki, które ułatwią rozmowy z Wykonawcami oraz unikalne podpowiedzi dotyczące łazienkowej stolarki.

 

Etap #4: Prace wykonawcze

Jak w najmniej stresujący sposób przejść przez remont łazienki, czyli wszystko o umowach i odbiorze technicznym prac wraz z wyjątkową check-listą!

Projektownik to ponad 160 stron wypełnionych unikalną wiedzą i poradami, które ilustrujemy zdjęciami zrealizowanych przez nas łazienek i ich rzutami. Dodatkowo dzielimy się w nim ponad 50 nieoczywistymi wskazówkami, których nie znajdziecie w żadnym podręczniku projektowania wnętrz.

 

Elementem Projektownika jest Ankieta projektanta oraz dostęp do Wzoru kosztorysu. To gotowe narzędzia, dzięki którym każdy może stać się autorem projektu swoich marzeń.

bottom of page